הבוגרים שלנו | המכללה האקדמית תל חי

הבוגרים שלנו

    סיון מיזל- קצינת סחר בנספחות הכלכלית של ישראל בשנגחאי

   סיון מיזל, בוגרת החוג ללימודי מזרח אסיה

סיון, בוגרת החוג ללימודי מזרח אסיה ושירותי אנוש במכללה, עברה לסין מיד אחרי סיום הלימודים להמשיך ולחקור את השפה, התרבות והמנטליות הסינית.

אחרי שנה של לימודים בצונגצ'ינג עברה לשנגחאי והחלה בעבודתה מטעם משרד הכלכלה בה מסייעת לחברות ישראליות לייצא את מוצריהן, הטכנולוגיות והשירותים שמציעות לסין. במסגרת עבודתה סיון בקשר עם חברות ישראליות מובילות בסקטורים השונים ומציעה ייעוץ וליווי בכל תהליך הכניסה לשוק הייחודי בסין.

 

עומר פכטר – מנהל איכות ורגולציה בחברת קוואליטי אין פלוא (Qinflow)

            עומר פכטר בוגר החוג ללימודי מזרח אסיה בתל חי

 

עומר בכניסה למפעל בעיר hsinchu (טייוואן) במסגרת פגישה בין חברת קוואליטי אין פלוא בה הוא עובד ובין החברה הטיוואנית, MIC,  שברשותה מפעלים עם חדרים נקיים בכל העולם. בפגישה הוצג למהנדסי המפעל מוצר ישראלי על מנת לקבל מהצג הטאיוואני הערכת מחיר וזמנים להקמת חדר נקי וקו ייצור למוצר.

 

שחר דנגור - מנהלת פיתוח עסקי במרכז לחדשנות ישראל-ג'יאנגסו

  שחר דנגור בוגרת החוג ללימודי מזרח אסיה

 משלחת של לשכת המסחר של Dazhou ב-Guangdong הגיעה לבקר במשרדים של מרכז ישראל-ג'יאנגסו שבתל אביב. המרכז מפעיל תוכנית ייחודית עם הרשות לחדשנות הישראלית, ופועל לטובת שיתופי פעולה בין מחוז ג'יאנגסו לישראל. במהלך הביקור הכירו הנציגים את הצוות הישראלי של המרכז, ונחשפו לפרויקטים ולפעילות שהמרכז מקדם בארץ ובסין.

 

שחר ליליה גריפין – דוקטורנטית באוניברסיטת קיוטו, יפן

  שחר ליליה גריפין בוגרת החוג ללימודי מזרח אסיה בתל חי

 

שחר בטקס סיום תואר שני באוניברסיטת קיוטו, יפן.
בתואר השני ערכה מחקר אנתרופולוגי על קהילה אקולוגית יפנית, וכעת בדוקטורט חוקרת את תחום ה- Nature-Based Tourism ביפן. גרה בקיוטו שביפן ארבע שנים כחלק ממלגת ה-MEXT שמציע משרד החינוך היפני.

מלבד עבודת המחקר גם מנהלת בלוג כשנתיים, בו מספרת על תרבות יפן, טיולים, ואוכל טבעוני.