המכללה האקדמית תל חי - דף הבית | מכללת תל חי

דף הבית

סליידר עמוד הבית

  • תוכנית עתידים צוערים לשלטון המקומי
  • מכינת מדעי המחשב
  • Close the viedo

סיור וירטואלי

הרשמה לשבוע פתוח

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

השדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

החיים בתל-חי

המכללה האקדמית תל-חי שונה בנוף האקדמי הן בתרבות הארגונית הפתוחה והן במחקריה פורצי הדרך. המחקרים בהם עוסקים חוקרי המכללה והסטודנטים, הינם תולדה של האקוסיסטם הייחודי של הגליל.  למכללה מחקרים רבים בתחומי האגרוטק, הפודטק, הפסיכולוגיה, החינוך ועוד. זהו אקוסיסטם היוצר מרחב  נפלא ליזמות והזדמנויות.

"שווה לצאת מאזור הנוחות" על החיים בתל-חי אקדמיה ברמה גבוהה עם חוויה חברתית ייחודית ונוף צפוני עוצר נשימה. 

כשלומדים בתל-חי מגיעים למקומות מדהימים

טעימה מהבוגרות והבוגרים שלנו...

אושר אידלמן
מדעי התזונה ומדעי המזון שף, דיאטן קליני ומהנדס מזון

שמי אושר אידלמן, את המסע שלי למקום שאני היום התחלתי בלימודי קולינריה באוסטרליה, שם הפכתי לשף, אך משהו היה חסר, חיפשתי ערך מוסך. זאת הסיבה שלאחר חזרתי ארצה נרשמתי ללימודי מדעי התזונה ומדעי המזון במכללה האקדמית תל חי. אלה היו לימודים מאוד מאתגרים אבל קיבלתי שם המון ידע שסייע לי להמשך הדרך והפך אותי למי שאני היום. לאחר סיום לימודי, השלמתי את הסטאז' שלי כיועץ תזונאי, אך גם שם משהו היה חסר, רציתי להשפיע על יותר קהל יותר רחב של אנשים, רציתי לגרום לכמה שיותר אנשים להיכנס את הבריאות לתפריט שלהם מבלי שירגישו שהם מוותרים על ההנאה.

המשך >>
ד"ר ירון כרמי
ביוטכנולוגיה חוקר סרטן ומרצה בפקולטה לרפואה

שמי ד"ר ירון כרמי, מאז ותמיד הייתי ילד סקרן אשר נמשך לעולם הביולוגיה ובעל דחף לגלות ולחקור דברים. זו הסיבה שאת התואר הראשון שלי בחרתי לעשות בביוטכנולוגיה במכללה האקדמית תל חי. מאז סיום לימודי לא הפסקתי לחקור וללמוד, אולם במקום להמשיך בתחום הביוטכנולוגיה, בחרתי להתמחות ולהתקדם בתחום האימונולוגיה באופן כללי ובטיפול בסרטן באופן יותר ספציפי. חקרתי ולמדתי את הנושא עד לאחר פוסט- הדוקטורט שלי. כיום אני מרצה באוניבריסטת תל אביב ועומד בראש מעבדה לחקר הסרטן הפועלת למציאת פתרון שיהווה פריצת דרך לכל הקשור בהתמודדות עם המחלה.

המשך >>
ליבי סינגר
לימודי מזרח אסיה ופסיכולוגיה מנהלת פרויקטים בשוק הסיני

שמי ליבי סינגר, עובדת כיום בחברת שיווק דיגיטלית ואני מנהלת פרויקטים לשוק הסיני, אני עובדת בסינית ועבור השוק הסיני, מה שמן הסתם לא יכולתי לעשות בלי הלימודים בתל חי. אני בוגרת החוג ללימודי מזרח אסיה ופסיכולוגיה ובלי הלימודים בתל חי לא הייתה מגיעה לעבודה איפה שאני היום ולא הייתי יודעת סינית. הלימודים בתל חי מכריחים לצאת מאזור הנוחות, בזכות זה העזתי לקפוץ ישר למים. 

המשך >>
ח"כ ד"ר יפעת שאשא- ביטון
חינוך כיהנה כשרת הבינוי והשיכון

שמי ד"ר יפעת שאשא ביטון, כיהנתי כשרת הבינוי והשיכון וכעת כיו"ר ועדת הקורונה. את התואר הראשון שלי בחרתי ללמוד במכללה האקדמית תל חי בחוג לחינוך. זאת למרות שהרבה המליצו לי ללכת ללמוד מקצוע אחר, שלכאורה יותר התאים לי, אבל משהו בתוכי משך אותי לכיוון החינוך והלכתי עם הלב שלי. לאחר עבודתי כמורה ומחנכת כיתה החלטתי לצאת מאזור הנוחות שלי, להתקדם ברמה המקצועית כדי להביא את עצמי צעד קדימה. לאורך חיי כיהנתי בתפקידים רבים שהובילו אותי להצלחה ולקטיפת הפירות אותם אני חווה היום כחברת כנסת. 

המשך >>
גלעד אהרון
מדעי המחשב CTO בחברת הייטק "בלומי הונג קונג"

שמי גלעד אהרון, אני מנהל טכנולוגיות ראשי בחברת הייטק "בלומי הונג קונג", אחראי על 15 מתכנתים. את התואר בתל חי עשיתי בחוג למדעי המחשב. מה שמיוחד בתל חי הוא סוג המרצים והאופן שבו החומר נלמד מאפשר לנו להבין טוב יותר מה קורה בשוק ולהיות מוכנים יותר לתעסוקה. הלימודים בתל חי עזרו לי לצאת מאזור הנוחות ולפתח מיומנויות למידה שעזרו לי לשנן טוב יותר את החומר הנלמד ובכך להגיע רחוק יותר עם היציאה לשוק העבודה.

המשך >>
גלעד ביטנסקי
כלכלה וניהול מנכ"ל ובעלים בחברת המרכז למימון

שמי גלעד ביטנסקי, כיום הבעלים של חברת "המרכז למימון", פירמה שמתעסקת במימון של עסקים. את לימודי הכלכלה וניהול סיימתי במכללה האקדמית תל חי בשנת 2012. אם יש משהו בלימודים שתרמו לי ועזרו לי להגיע לאיפה שאני היום זה החשיבה מחוץ לקופסה, החשיבה היזמית. התפקידים השונים שעשיתי במהלך התואר, הן באגודת הסטודנטים והן במסגרות אחרות נתנו לי את הכלים, את האומץ ואת היכולת ליצור ולעשות גם במסגרות אחרות של יזמות עסקית ובכלל. 

המשך >>

טעימה מהבוגרות והבוגרים שלנו...

אושר אידלמן
מדעי התזונה ומדעי המזון
שף, דיאטן קליני ומהנדס מזון
ד"ר ירון כרמי
ביוטכנולוגיה
חוקר סרטן ומרצה בפקולטה לרפואה
ליבי סינגר
לימודי מזרח אסיה ופסיכולוגיה
מנהלת פרויקטים בשוק הסיני
ח"כ ד"ר יפעת שאשא- ביטון
חינוך
כיהנה כשרת הבינוי והשיכון
גלעד אהרון
מדעי המחשב
CTO בחברת הייטק "בלומי הונג קונג"
גלעד ביטנסקי
כלכלה וניהול
מנכ"ל ובעלים בחברת המרכז למימון